“O llapaqen, mos fol më”/ Qytetari ndërhyn në konferencën e Taulant Ballës, socialisti largohet duke qeshur: Faleminderit…

0
37

Një person ka dalë duke bërtitur ‘poshtë diktatura’ në momentin që kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla po jepte një konferencë për mediat.

“Poshtë diktatura, poshtë diktatura. Mos fol më o burrë, o llapaqen, mos fol,”- dëgjohet të thotë personi në fjalë, fytyra e të cilit nuk fokusohet nga kamera.

Vetë Balla nuk e komenton fare këtë gjë dhe largohet duke falenderuar mediat e duke qeshur.

“Faleminderit, faleminderit…”- thotë Balla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here