‘Po ty do të jepte leje mami të zhvishesh?’/Shkon KEQ intervista te Bieta Sulo! Roza Lati IRONIZON pyetjet: Jo o zemër, unë s’kam nevojë ti bie kujt NË SY. Po djersis, faleminderit që më pyete ëëë…

0
34

Ditën e djeshme, Roza Lati ishte e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ të Bieta Sulos. U duk se e gjitha shkoi shumë mirë, mirëpo pas përfundimit të intervistës, Roza ndau në ‘instastory’ disa postime që tregonin se nuk e kishte kaluar dhe aq mirë.

Roza nuk priti mirë asnjë pyetje të bëra nga Bieta, duke e ironizuar gjatë gjithë kohës. Roza thotë në një moment që po djersit pasi nuk ndihet aspak komode me situatën e krijuar.

E gjithë kjo nisi nga fotot e zhveshura të Rozës, të cilat u komentuan me sy kritik nga moderatorja.

BISEDA:

Bieta: ‘Do ti biesh në sy dikujt?’

Roza: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bie në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjerr qenin. Po dukem e qeshur kështu po thellë thellë po djersis. Mirë në përgjithësi, do nxjerr serialin.

Bieta: E kuptova, për këtë që do nëntë muaj, e kuptova.

Roza: A do të jepte leje mami? Po ty do të jepte?

Bieta: Mua s’do më jepte as për kaq

Roza: Top Channel shkruajti një material shumë të shëmtuar për mua, pse e keni bërë unë ju dua? Emisioni u mbyll faleminderit që më pyete. Unë zhvishem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here