Do ‘mekeni’! Këngëtarja Ana Kabashi e ftuar për “Euro 2020”, bën GAFËN: Me kë jeni në Champions?

0
81

Këngëtarja Ana Kabashi ka bërë një gafë! E ftuar në emisionin “Euro2020”, ajo ka publikuar një foto, por vëmendjen e ka marrë përshkrimi i fotës që ajo ka vënë në Instagram.

“Who’s winning this Champion League 2021,“-shkruan ajo, që në shqip përkthehet: Kush e fiton Ligën e Kampionëve. Kompeticion ky që zhvillohet mes skuadrave të klubeve dhe jo kombëtarëve.

Megjithatë e ka kapur gabimin në kohë dhe ka ndërhyrë për të ndryshuar përshkrimin…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here