‘Dua të të mbaj gjithmonë në krahët e mi’, Dj Sardi me foto buzë detit uron publikisht për ditëlindje partneren e tij

0
92

Dj Sardi prej kohësh është në një lidhje dashurie me motrën e spikeres së lajmeve në Ora News. Sardi e ka pranuar publikisht lidhjen dhe herë pas here ka ndarë foto me partneren e tij në rrjete sociale.

Sot Dj Sardi në ditën e ditlindjes së vajzës që ia ka marrë zemrën ka ndarë me ndjekësit e tij një foto romantike bashkë me urimin emocionues. Dyshja në foto shfaqen buzë detit, teksa Sardi e puth në ball.

“Gëzuar ditëlindjen gruas që dua të mbaj përgjithmonë në krahët e mi”,- ka shkruar ai krahas fotos romantike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here