E mbajti të FSHEHTË gjatë 9 muajve! Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të parë, modelja sjell në jetë djalin e saj

0
92

Aurela Hoxha është bërë mama për herë të parë. ‘Iconstyle’ bën të ditur se modelja ka sjellë në jetë një muaj më parë një djalë.

Në rrjet po qarkullonte prej kohësh lajmi se modelja ishte shtatzënë për herë të parë. Modelja ka mundur ta mbajë të fshehtë lajmin e shtatzanisë si dhe atë të lindje së djalit.

Aurela ndodhet në Spanjë, aty ku qëndron prej vitesh me partnerin e saj.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here