E veshur me bikini këngëtarja Dafina Zeqiri ‘çmend’ tregon ku i harron 99 problemet e saj

0
101

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka nisur pushimet.

Dafina ka tërhequr vëmendjen e fansave me fotot e postuara në Instagramin e saj ku shfaqet e veshur në bikini, duke treguar trupin e mbuluar me tatuazhe. Përveç imazheve këngëtarja ka ndarë me ndjekësit dhe zgjidhjen që ajo ka gjetur për të harruar problemet.

“99 probleme por në plazh asnjë se kam…”- shkruan këngëtarja në fotot e postuara, duke pohuar se se kur është në plazh i harron gjitha problemet që ka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here