“Bora ma puth djalin”, fansja e moshuar e “Për’Puthen”/ Konkurrentët priten me brohoritma në Shkodër

0
47

Destinacioni i audicioneve të Për’Puthen kësaj radhe ishte qyteti i Shkodrës, ku konkurrentët u pritën me brohorima.

Dhjetëra qytetarë janë mbledhur për t’i mirëpritur , duke brohoritur e thërritur emrat e tyre.

Njëra nga fansat e emisionit më të shikuar në Shqipëri është një e moshuar e cila i thotë Borës që të puthë djalin.

Fansat kanë arritur t’i shikojnë nga afër konkurrentët dhe të bëjnë foto me ta.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here