EURO 2020/ Nuk do ta besoni se për cilën kombëtare bën tifo MC Kresha

0
81

Reperi i njohur MC Kresha shpeshherë është shprehur se është i dhënë pas sporteve.

Përveç basketbollit atij i pëlqen shumë dhe futbolli.

I ftuar në së fundmi në emisionin ‘Ekipi Evropian’ ai e ka përforcuar dhe njëherë mendimin që është është një adhurues i madh i futbollit, duke analizuar në detaje disa të raste të kombëtareve që marrin pjesë në EURO 2020.

Por kur u pyet se për cilën kombëtare bën tifo, reperi ka habitur të pranishmit më përgjigjen e tij.

Ai zbuloi që në këtë kampionat është tifoz i kombëtares së Turqisë.

Informacion i cili ka befasuar të ftuarit e tjerë, pasi të gjithë prisnin që të bënte tifo për ndonjë nga skuadrat kryesore si Italia apo Gjermania.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here