Ish-konkurenti i “Përputhen” zbulon sekretin: Në program u futa për famë, kisha një vit e gjysmë që isha i lidhur

0
97

Një nga ish-konkurentët e programit që u hap për të bashkuar zemra, “Përputhen”, ka pranua se është bërë pjesë e emisionit vetëm për famë.

I ftuar në “Ftesë në 5”, Ervin Koxherri tha se është futur në program në mënyrë qëtë merrte famë e të kishte sukses në muzikë, pasi ai ishte i lidhur jashtë.

Koxherri shtoi se kishte bërë kompromis me të dashurën që kishte prej një viti e gjysmë që të futej në program dhe kështu bëri. Por, pavarësisht kësaj dyshja tashmë janë ndarë.

“Isha i lidhur në atë kohë. Kisha një lidhje prej një viti e gjysmë. Ne bëmë kompromis kur hyra unë në Përputhen, sepse qëllimi i hyrjes sime atje ishte muzika. Tani jemi ndarë, madje kënga e fundit ishte një dedikim për të,”- u shpreh ai.

(F.m/Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here