Mesazhi domethënës i Fifit: Askush nuk është si ju dhe kjo është fuqia juaj

0
91

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, është një ndër më të preferuarat e momentit. Përveç hiteve që ajo lancon, Fifi pëlqehet edhe për karakterin e drejtpërdrejtë.

Së fundmi ka zgjedhur që të bëjë pushim pak për veten, duke u kaluar kohë në jug të Shqipërisë.

Përmes një postimi të fundit në Instagram, Fifi ka dhënë një mesazh shumë domethënës dhe frymëzues për të gjithë.

“Askush nuk është si ju dhe kjo është fuqia juaj”, ka shkruar ajo krahas fotove, ku shfaqet e veshur me të zeza nga pushimet.

Kujtojmë që “Fiksim” është hiti saj i fundit, me të cilin u paraqit në festivalin “Kënga Magjike” në bashkëpunim me Brunon./abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here