Komentatori arab nuk i reziston bukuroshes ruse gjatë ndeshjes Rusi-Finlandë në ‘Euro 2020’, i thur vargje në transmetim live

0
169

Kampionati europian i futbollit ‘Euro 2020’ nuk tërheq vëmendjen vetëm me ndeshjet në fushë por edhe tifozët bukuroshe në stadiume. Një vajzë ruse ka tërhequr vëmendjen e komentatorit arab gjatë ndeshjes së djeshme Rusi-Finlandë.

Në momentin që gjatë transmetimit u shfaq një tifozë bukuroshe ruse, komentatori arab nuk ka mundur të rezistojë dhe sapo e pa vajzën e fokusuar nga kamerat.

Ndonëse ishte në transmetim direkt, ai ka nisur ta komplimentoje dhe t’i këndojë vajzës bukuroshe ruse. Kujtojmë që ndeshja ka përfunduar me rezultat 1-0 në favor të Rusisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here