Siç duket është bërë trend/ Locatelli kopjon Ronaldon, largon shishet e coca-cola gjatë konferencës për mediat (VIDEO)

0
83

Pas veprimit të Ronaldos ku largoi shishet e coca-cola nga tavolina ku po mbante klonferencën për shtyp, i njëjti veprim u përsërit nga pogba por me shishet e birrës. Ndërsa mbrëmjen e djeshme, pas fitores kundër Zvicrës, ka përsëritur një gjest të ngjashëm edhe mesfushori italian Manuell Locateli, i cili ashtu si Ronaldoi i hoqi shishet e coca cola nga tavolina dhe i zëvendësoi me ujë.

Veprimet e Ronaldos, shkaktuan bujë të madhe mediatike dhe ekonomike për kompaninë ‘coca-cola’ pasi patën rreth 4 miliardë euro humbje në bursë. Më vonë kompania doli me deklaratën se gjithësecili ishte i lirë të pinte cfarëdo që dëshironte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here