Sinjalet e fshehura…! Berisha nxjerr foton mes qindra mbështetësve: Flet vetë (A mos po tregon se ka kërkesë për rikthimin e tij?!)

0
72

Pas paralajmërimit të fortë se është i hapur për tu rikthyer në politikën aktive, ish-kryeministri Sali Berisha, dërgon sinjale dita-ditës se e ka seriozisht. Në një postim të mëngjesit të sotëm, Berisha ka risjellë pamjet e një mitingu në kohën kur ai ka drejtuar PD. Në foto ai shihet i rrethuar nga një turmë e madhe mbështetësish, ndërsa shkruan krahas fotos se: Foto flet vetë, sb.

A ka dashur Berisha të tregojë se pamjet e mbështetësve ‘flasin’ vetë se ai gëzon mbështetje për tu rikthyer në pozicione drejtuese? Një betejë ka nisur. Pas vendimit për non-grata në SHBA, lideri historik ka vendosur të luftojë brenda dhe jashtë gjykatave për ‘fatin’ e tij.

(F.g/dosja.al)

POSTIMI I PLOTË:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here