Behet fjale 27 vite me pare, e gjeni dot se cilet jane 2 personazhet e njohur te ekranit

0
145

Vitit ikin shpejt dhe ja qe fotot jane kujtime te se shkuares.

Këngëtari dhe moderatori Ardit Gjebrea ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale të 27 viteve më parë me nje kantautor te njohur.

Bëhet fjalë për një fotografi me një nga miqtë e tij më të mirë, gjithashtu kantautor shumë i njohur shqiptar i cili gezon rrespektin e mbare ekranit.

“Me Pirro Çakon si sot, 27 vite më parë”, shkruan Arditi ne rrjetin e tij social

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here