“Çohu Enver na bëj derman”/ Kjo është deklarata shokuese e modeles shqiptare Adrola Dushi

0
86

Modelja Adrola Dushi ka kërkuar rikthimin e ish-diktatorit Enver Hoxha. Në një postim në Instastory, Dushi shkruan se shqiptarët nuk dinë se si ta menaxhojnë lirinë dhe demokracinë e për këtë arsye, sipas saj, nevojitet rikthimi i Enver Hoxhës.

“Ne si shqiptarë nuk dimë ta menaxhojmë lirinë dhe demokracinë, çohu Enver na bëj derman,”- shkruan Dushi, një kërkesë mjaft e fri kshme kjo.

Cilat janë arsyet që e çuan modelen të bëntë këtë postim? Kush e zhgënjyer Adrola Dushin dri në atë pikë saqë të gjejë gjëra positive tek ish-diktatori? Këtë nuk dimë ta themi…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here