Tre deputetët e parlamentit nisin pushimet bashkë…me avion drejt Londrës (FOTO)

0
104

Tre deputetët e opozitës së re, Klajdi Qama, Halit Valteri dhe Ylli Shehu duket se kanë nisur pushimet.

Destinacioni i tyre është Londra.
Kanë qenë vetë ata të cilët kanë publikuar foto në profilet e tyre në rrjetet sociale.B.K.//ReportTv.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here