U shpreh se nuk i pëlqente mënyra e veshjes, Sindi i përgjigjet Jasminës: Kemi veshur dhe të njëjtin fustan

0
60

Sindi i është përgjigjur Jasminës e cila e akuzoi mbrëmjen e djeshme e ftuar në ‘Top Arena’ duke thënë se Sindi ishte vajza që vishej më keq në emision.

Sindi ka bërë një postim në ‘Instastory’ ku i ka treguar Jasminës se ajo ka veshur të njëjtin fustan me Sindin edhe pse e akuzoi se ajo vishej keq.

Postimi i Sindit:

“Jassss po kemi veshur edhe të njëjtin fustan, unë këtë e kam veshur në dhjetor. Mos më thuaj që tani ka filluar të të pëlqej stili im i veshjes. Të puc se ti e di që të kam xhan”

(e.k/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here