Alkool dhe kërcim mbi tavolina! Tifozët britanikë “tërbohen” në sheshin “Skënderbej” gjatë ndeshjes Angli-Skoci

0
100

Qindra të rinj kanë festuar mbrëmjen e djeshme në sheshin Skënderbej, teksa shihnin ndeshjes mes Anglisë dhe Skocisë, e cila përfundoi në barazim pa gola.

Shumë prej të rinjve, kryesisht mbështetës të britanikëve, shihen teksa ngjiten mbi karrige dhe tavolina, ndërsa padyshim për ”nxehmje” mund të ketë konsumuar pak alkool.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here