FOTO/ Forma perfekte, Eva Murati dhuron spektakël në bregdet

0
84

Bukuroshja Eva Murati mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes. Modelja dhe moderatorja sportive është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, teksa vetëm në “Instagram” regjistron afërsisht 1 milion fansa.

Përveç magjisë që dhuron në studion televizive, Eva vijon të mahnisë me fizikun dhe bukurinë e saj.

Prezantuesja e “Champions”-it, e cila po shijon pushimet verore, ka publikuar disa foto nga bregdeti, teksa shfaqet në superformë me bikini. Si gjithnjë në postimet e modeles nuk kanë munguar pëlqimet dhe komplimentet e shumta të fansave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here