Gjithçka e bardhë, dalin pamjet nga festa e ditëlindjes së Zaimina Vasjarit

0
72

Ditën e djeshme Zaimina Vasjari festoi ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet e shumta.

Këngëtarja dhe bizmesmenia ka organizuar një super festë me rastin e ditëlindjes. Ajo nuk ka nguruar edhe disa foto në rrjete sociale. Zaimina shfaqet e veshur me një fustan të bardhë e të ngushtë, i cili i ekspozon format trupore dhe me flokët e kapura.

Sakaq, vihet re dhe ambienti i zbukuruar për festë, me tullumbace dhe zbukurime të tjera./abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here