VIDEO/ T’i shënosh kampionëve të botës nuk është pak, mbrojtësin hungarez e kap euforia e madhe, i thyen kompjuterin gazetares

0
66

Në mbyllje të pjesës së parë të ndehjes mes Hungarisë dhe Francës, ishte pikërisht skuadra vendase ajo që kaloi në avantazh me Fiolën.

I gjithë stadiumi ka shpërthyer në festë, madje vetë mborjtësi nuk ka ditur se si të festojë këtë gol ndaj kampionëve të bots. Në momentin që i është drejtuar njërës prej tribuinave ku ndodheshin tifozët hungares ai i ka thyer kompjuterin një vajze që ndodhej aty me tavolinën e saj të punës

Pamje të cuditëshm megjithatë, kanë bërë shpejt xhiron e botës, bashkë me golin surprizë që ai i shënoi Francës.

(E.H/Faxweb.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here