Formohet çifti i parë në Përputhen 40+/ Stela dhe Çimi puthen në mes të emisionit

0
165

Stela dhe Çimi janë deklaruar për njëri-tjetri. Në përballjen e tyre në Përputhen ata kanë shprehur ndjenjat për njëri tjetrin, madje kanë shkëmbyer edhe një puthje.

“Nuk po më besohet. Tani nuk flas fare. Unë jam ekskulizivisht për ty”, u shpreh Çimi pasi Stela u deklarua se në emision është vetëm për të. / CNA.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here