Si të mos barazonte Polonia, “Miss Euro” frymëzoi Lewandowskin & Co.

0
87

Marta Bartsok, modelja polake, u konsiderua Miss Euro në “Francë 2016” dhe sërish nuk u mungon stadiumeve.

Polonia është ekipi i saj i zemrës dhe ajo ishte e pranishme në stadium në ndeshjen e fundit kundër Spanjës.

Morata realizoi për iberikët, kurse më pas Lewandowski, e frymëzuar edhe nga bukuroshja Marta që kishte veshur një konstum tradicional të Polonisë, shënoi golin e barazimit. / abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here