‘Nuk e di motër, sa më thjeshtë’/ Tayna ‘e qan’ të folurën si nga ‘Tirana’, komentuesit janë të bindur: Imiton Megi Pojanin!

0
68

Reperes Tayna iu është publikuar një video ku shihet duke folur si nga Tirana. Ajo ndodhet në një qendër estetike, aty ku do bëjë thonjtë dhe në një moment fillon imiton një person.

E pyetur nga estetistja se si do i bëjë thonjtë reperja përgjigjet: ‘Nuk e di motër sa më thjesht ndoshta, lot’. Dhe kjo shprehje, komentuesve i kujton Megi Pojanin.

Tayna së fundmi është bërë imazh i një brandi të madh veshjesh, duke pozuar për koleksionin veror të “DEF” në bashkëpunim me “Playboy”.

(f.i/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here