FOTO/ Me të brendshme sportive dhe geta rrjetë, Xhensila Myrtezaj tregon format tërheqëse pas lançimit të këngës “Prit pak”

0
159

Shumica e fansave janë mësuar ta shohin këngëtaren Xhensila Myrtezaj me paraqitje goxha konservatore në rrjetet sociale, por jo ka zgjedhur ta thyejë këtë “tabu” kohët e fundit.

Pak ditë pasi ka hedhur në treg këngën më të re, në bashkëpunim me reperin kosovar Lumi B,të titulluar “Prit pak”, e cila duket se është përqafuar dhe pëlqyer nga përkrahësit e tyre.

Kënga është punuar nga BigBang, kurse vija melodike është punuar nga këngëtari Yll. Kjo këngë është njëra prej të parave të Lumi B para fillimit të verës, teksa koncertet kanë filluar që të hapen jo veç në Kosovë por edhe në Shqipëri.

Gjithsesi, seti i fotografive të postuara në rrjetet sociale nga këngëtarja shqiptare duket tepër “i nxehtë”, dhe ajo duket në superformë, kurse reperi Lumi B duket paksa në peshë në këtë këngë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here