Me ‘Audi A8’ 100 mijë euro, kjo është makina luksoze me të cilën udhëtonin të rinjtë që i morën jetën familjes më 4 anëtarë

0
190

Makina tip ‘Audi A8’ me targa AA 107 XX që goditi nga pas makinën tip ‘Toyota’ në të cilën udhëtonte familja që u shua, kushtonte rreth 100 mijë euro dhe po drejtohej nga një i ri që po shkonte në drejtim të jugut.

Igli Madani, ishte drejtuesi i mjetit, dhe po udhëtonte me shpejtësi mbi 150 km në orë. Së bashkë me të udhëtonin Fabio Lamaj dhe Glori Selimi, të tre jashtë rrezikut për jetën./Fjala.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here