Miss “bum bum”-i tatuazh Messin për ditëlindjen

0
87

Çmenduria e modeles braziliania ka shkuar deri aty, aq sa ka bërë tatuazh portretin e Mesit pranë pjesëve intime.

Ish-miss “bum-bum”-i së fundmi e ka uruar yllin argjentinas me rastin e 34-vjetorit, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Suzi shpesh tërheq vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj provokuese, ku ekspozon të pasmet dhe gjoksin, duke i lënë pak vend imagjinatës.

B.T (Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here