“Do jesh dash apo qingj?”/ Lindita provokon konkurrentin më të vogël në moshë: Më pëlqejnë meshkujt e rritur

0
106

Lindita ka provokuar konkurrentin e ri, Dashin, i cili u bë pjesë e programit Për’puthen +40 vetëm për të vijuar njohjen me të.

Në takimin e tyre të parë, Lindita nuk hezitoi që t’i tregonte se është më i vogël në moshë dhe ta ngacmonte në lidhje me emrin e tij.

Lindita: Dash do jesh me mua apo qingj?
Dashi: Dash dhe me brirë të mëdha.
Lindita: Do e shohim.

Dashi: Po të isha qingj, nuk do vija fare. Ke pasur marrëdhënie me djem më të rinj në moshë?
Lindita: Jo. Është eksperiencë e re. Më pëlqejnë meshkujt më të rritur por do e shikojmë.
Dashi: Jam me të vërtetë dash, por brirët më mungojnë.

Lindita: Je dhe më i vogël.
Dashi: Edhe floriri i vogël është.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here