Katastrofë Spanja! Shikoni autogolin e portierit Simon. Mendonte për pushimet ndoshta… (VIDEO)

0
125

E pabesueshme ajo që po ndodh në këtë Europian ku autogolat kanë shkuar në pesë deri tani. i radhës është ai sotmi me portierin Unai Simon që gabon në kontrollin e topit pas një kthimi të lehtë nga mesfushori në drejtim të portës së tij…

Portieri nuk e kontrollon dhe sfera përfundon në rrjetë duke gëzuar tifozët kroatë në Kopenhagen.

Pak më përpara ishte Morata ai që shpërdoroi rastin dhe Spanja kërkoi penallti. Edhe Koke pati rast i vetëm me portierin…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here