Ndjekësja e “mallkoi”, Arbana Osmani i kthehet me ironi: Vapë është e s’kemi çar bëjmë

0
77

Arbana Osmani përveçse ta shohim si moderatore, një pasion që nuk e ka fshehur është gatimi.

Moderatorja i ndan gatimet e saj në Insatsory dhe mesa duket komentet e ndjekësve i pret me sportivitet. Në një postim së fundmi Arbana ka treguar një mesazh të marrë në ‘inbox’, ku ndjekësja e ka ‘mallkuar’, por as moderatorja nuk e ka lënë pa një koment.

“O të martë dreqi ‘saltiamo’ tënde. Po ti mëso një herë shqip, italianët thonë ‘meskoljamo’, jo ‘saltiamo,”- shkruan ndjekësja.

“Nga seria “mallkojmë kot se vapë është e s’kemi çar bëjmë“-i kthehet Arbana.

Arbana po kalon disa ditë pushimi me partnerine saj, Eduart Grishajn dhe me dy djemtë, Jonin dhe Diellin.

(f.i/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here