“Sundance”, festa spektakolare qe po i mbledh te gjithe ne Folie Marine

0
118

Resorti prestigioz i rivieres shqiptare ne Jale, Folie Marine çdo sezon veror konfirmohet ne vendin e pare sa i perket kushteve, pamjes , sherbimit dhe argetimit ne listen e ambienteve te pushimit ne Shqiperi.

Te kalosh pushimet ne Folie Marine eshte status, tregon qe ke shije dhe ke respekt per veten. Asgje per te pasur zili nga resortet ne Mykonos apo Ibizia dhe kete drejtuesit e Folie Marine e kane arritur duke sjelle ide te reja çdo sezon. Kete vit çdo te diele ne perendim te diellit, ne tarracen e mrekullueshme te Prive Folie Marine, mbeshtetur ne shkemb dhe mbi detin blu DJ te famshem boterore, shoqerojne perendimin e diellit deri ne oret e vona te nates me SUNDANCE.

Nje feste spektakolare, e thjeshte, me energji pozitive dhe e papare ne asnje vend tjeter ne Shqiperi, perendim, pije, njerez te bukur dhe muzike fantastike. Perberesit e SUNDANCE Folie Marine, qe kane bere nje feste qe flasim te gjithe dhe mezi presin t perjetojne personalisht.

SUNDANCE party eshte qershia mbi torte e kenaqesive ne Folie Marine Jale, parajses se jugut shqiptar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here