VIDEO/ Tifozi zviceran? Nuk është asgjë, reagimi i mbështetësit të Francës kur pësohet goli i tretë nuk humbet për asnjë arsye

0
120

Përballja mes Francës dhe Zvicrës ka prodhuar shumë jo vetëm sa i përket golave dhe spektaklit brenda fushës së lojës, por edhe në shkallët e stadiumit. Kamerat kanë fokusuar më së shumti një tifoz zviceran që e përjetonte së tepërmi ndeshjen me rastet e humbura të Zvicrës dhe mes festës së madhe kur shënohej goli.

Por këtë herë ajo që do të sjellim është reagimi i një tifozi të Francës që po qëllonte daullen për të festuar në mënyrë të parakohshme kualifikimin dhe nuk po e shihte takimin. Por tingujt u janë lënë në mes pas barazimit të Zvicrës, ndërsa reagimi i tifozit të Francës nuk mund të humbej për asnjë arsye. /Sport Ekspres/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here