‘Pse nuk i bën operacion të pasmet?’/ E këshillojnë të bëjnë ndryshim në trup, Armina Mevlani: Kam frikë!

0
108

Armina Mevlanit i kanë sugjeruar që të bëjë të pasmet! Kjo iu tha në ‘instastory’ nga një person, pasi sipas këtij/ kësaj të fundit do të ngjante fiks si Georgina Rodriguez.

“Pse nuk bën ndërhyrje të pasmet dhe del si motra e Georginës fiks?”, i ka shkruar ndjekësi Arminës, e cila nuk ia kurseu përgjigjen.

Bloggerja duke renditur të gjitha arsyet se përse nuk do e bënte operacionin, në fund pranoi që dhe ka frikë të bëjë ndonjë ndërhyrje në trup.

“1.Sepse e dua trupin tim siç jam dhe jo patjetër të pasmet e mëdha janë të domosdoshme..Sepse nuk dua të bëhem si askush, por pranoj veten siç jam.Sepse ushtrohem dhe jam e kënaqur me rezultatet.Sepse kam frikë të bëj ndërhyrje në trup”, u përgjigj Armina.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here