Jo Arbana e jo Luana! Merr fund ‘misteri’ i muajve të fundit, ‘vuloset’ emri, kush moderatore do prezantojë ‘Big Brother VIP’

0
155

Muajt e fundit ka pasur kuriozitet të madh se kush do ta moderojë spektaklin “Big Brother Vip”, që pritet të startojë së shpejti. Emrat më të përfolur kanë qenë Arbana Osmani dhe Luana Vjollca.

Mirëpo, nuk ka më vend për dyshime! “Prive” ka zbuluar se Arbana ka marrë zyrtarisht timonin e drejtimit të spektaklit.

Banorët do të jenë personazhe të njohur VIP këtë sezon. Ata do të jetojnë në kushte të pazakonta, larg luksit dhe komoditeteve të jetës së përditshme.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here