Klitschkov me fanellën e Ukrainës uron edhe Anglinë!

0
73

Vec ndeshjes Çeki-Danimarkë që do të luhet në orën 18, mbërmjen e sotme luhet edhe përballja mes Ukrainës dhe Anglisë.

Kombëtarja e Ukrainës nën urdhërat e Andriy Shevchenkos ka arritur rezultate fantastike dhe këtë gjë e synon edhe sot.

Boksieri ukrainas, Vladimir Klitschko shfrytëzoi rrjetin e tij social, Twitter për të dhënë mbështetjen e tij për Kombëtaren e Ukrainës, por që në fund iu uroi fat të dyja skuadrave.

B.T (Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here