‘Ti je si CIRO, të kemi vendos në sulm e nuk shënon’/ Rama feston fitoren e Italisë, komentuesit nuk përmbahen: Mos fol, je ters!

0
470

Kryeministri Edi Rama ka festuar fitoren e Italisë me një foto në rrjetet sociale. Në përfundim të përballjes së azurrëve me Belgjikën ai ka ndarë foton e italianëve duke festuar kalimin në gjysmë finale.

Kur ylli është skuadra”, shkruan Rama krah fotos.

 

Mirëpo, duket se komentuesit nuk e kanë pëlqyer dhe aq shumë faktin që Rama uroi për fitoren e Italisë. Komentet më poshtë e tregojnë më së miri:

KOMENTET:

‘Ti je si CIRO , te kena vendos ne maje te sulmit dhe sjellesh kot as nuk shenon as nuk pason… urime italis’

‘Normale qe i ban tifo Italise kur vet Shqiperia eshte koloni Italiane.’

‘Emo ti kush fiton e poston … partizanet tanet jane ballistet dhe ata po tanet jane gjermanet spo na bejne gje e ata tanet jane turqit po i kena vllazer pirdh rama pirdh’

‘Kurr skom pa nje kryeminister qe poston kombtarete tjera vende sikur ti! Mdoket ki punt ma te meqme se sa mu mar me italin! Bastard’

‘Hodhe foto me Merkelin,u eleminua Gjermania…
Hodhe foto me Macronin,u eleminua Franca…
Hodhe foto me Erdoganin,Turqia s’bëri pikën e hajrit…
Leri o burrë ekipet të luajnë se ua bëre ters të gjithëve
Dikur Ramsey merrte jetë personalitetesh kur shënonte,ti merr jetë ekipesh po hodhe foto’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here