Batuta e Rudina Magjistari me Alfio Rrotanin: Nuk lidhje dot këpucët para 23 kilesh!

0
89

Rudina Magjistari ka bërë një batutë, teksa bisedonte me shefin e kuzhinës Alfio Rrotanin për humbjen drastike të peshës në 4 muaj.

I ftuar në emisionin ‘Rudina’ ka qenë para pak ditësh Alfio Rrotani, i cili rrëfehu përveç projekteve të reja dhe rikthimit në televizion, edhe faktin se si humbi për katër muaj 23 kile. Në video, Alfio tregon se pesha e tij nuk e lejonte të lidhte as këpucët.

dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here