Duhet të ishte një foto e thjeshtë nga plazhi, Ledina Çelon e tradhëton bikini, i shfaqet pak nga tatuazhi në pjesë intime

0
96

Këngëtarja e dashur për publikun , Ledina Çelo po shijon disa ditë pushimi dhe ka zgjedhur Shqipërinë si destinacion.

Ledina është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale dhe ndan gjithmonë me fansat foto nga përditshmëria.

Këto ditë ajo ka publikuar disa fotografi dhe video nga vendi ku po pushon dhe le të themi se shfaqet më në formë se kurrë.

Ajo ka pozuar me bikini pranë shkëmbinjve buzë bregdetit, teksa nuk ka hezituar që t’iu japë hapësirë edhe të pasmeve të saj atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për format trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here