Foto +18 në ‘Only fans’! Enca zbulon sa paguhet për postimet ku shfaqet e zhveshur: Marshallah!

0
38

Enca ka hapur një llogari të sajën në faqen për të rritur “Onlyfans”, ku bën publike foto dhe video kundrejt pagesës. Në lidhje me këtë temë, ajo ka folur për herë të parë për “Prive”.

E pyetur se sa po fiton nga faqja ajo u përgjigj me “Marshallah” duke treguar kështu se fitimet janë të mëdha.

Ajo ka treguar se faqen nuk e përdor vetëm për të publikuar imazhe, por edhe për të komunikuar me fansat.

“Nuk e kam vetëm për foto të nxehta, komunikoj shumë me fansat aty, hedh informacione për new songs apo qa jam duke bërë në përditshmëri ama edhe foto të nxehta ke sa të duash”, tha këngëtarja.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here