VIDEO/ Si në rastin e Luis Suarez, Lionel Mesi merr në kamerë familjen pasi fitoi Kupën e Amerikës

0
88

“Ia dola”! Në kabinetin e trofeve të shumtë që ka Lionel Mesi, mungonte një sukses i arritur me Argjentinën. “Pleshti” i Barcelonës arriti që të përmbushte me sukses edhe këtë mision pasi mundi Brazilin në finale. Menjëherë pas përfundimit të takimit ka shpërthyer në lot dhe festoi me shokët e skuadrës.

Më pas Mesi ka marrë telefonin dhe ka është lidhur në kamerë me familjen e tij, duke puthur me krenari medaljen dhe duke lotuar nga gëzimi. Thuajse një sjellje e njëjtë është parë edhe nga Luis Suarez te Atletiko Madridi pasi fitoi La Liga-n. /Sport Ekspres/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here