Pushtuesi i fushës që vrapoi më shumë se sulmi i Anglisë! (VIDEO)

0
112

Rikthimi i tifozëve pas pandemisë nuk mund të mos përkonte me rikthimin e aventurierëve që pushtojnë fushat e blerta…

U duk sikur në këtë finale do të ishte ndryshe, por jo! Në fushën fantastike të Wembley, në dekorin e finales së Euro 2020, një person ka kaluar gardhin e sigurisë dhe ka vrapuar në fushë…

Një nga 65 mijë tifozët e pranishëm në “Ëembley” e kishte merak të shkelte mbi barin e fushës dhe e shoi, duke zbritur dhe vrapuar në fushë.

Nuk mundi të bëjë foto me askënd, por shpejtësia e tij bëri që për forcat e sigurisë të ishte gati i pakapshëm…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here