VIDEO / Italia mbërrin në Romë, bashkë me trofeun…

0
75

Përfaqësuesja italiane para pak minutash ka mbërritur në Romë, së bashku me trofeun e Kupës së Europës. Tifozët e pare që i kanë pritur sigurisht kanë qenë punonjësit e aeroportit.

Avioni me flamujt italianë që valviteshin në momenitn që po parkohej u prit sigurisht edhe nga shumë tifozë, të cilët bashkë me lojtarët filluan menjëherë këngën sapo lojtarët dhe trajneri Mancini u shfaqën te shkallët e avionit me trofeun në duar.

Do të jetë një ditë e gjatë kjo e sotmja për “Azzurrët”, ku do të kenë pritje nga krerët e shtetit deri tek tifozët nëpër rrugët e kryeqytetit italian.

B.T (Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here