Shkëlqeu në Europian/ Kieza përshëndet shqiptarët: Një përqafim për gjithë ju

0
157

Italia ka festuar dje titullin kampion të Europës. Në një autobus të hapur, Azzurrët kanë përshëndetur mijëra fansat që kishin dalë në rrugët e Romës për të mbështetur dhe uruar ekipin e tyre.

Mes tyre ishte edhe Federico Chiesa, anësori sulmuesi i Juventus. Në lidhjen live në rrjetet sociale, Chiesa është përshëndetur nga tifozët nga Shqipëria. Menjëherë Chiesa ka përshëndetur fansat kuqezi. “Një përshëndetje për gjithë tidozët nga Shqipëria, përqafime”, thotë Chiesa.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here