E tha Rama, Komiteti nuk ia bën fjalën ‘dysh’! Shtyhet me 60 minuta ora për “muzikën”

0
36

Rakacolli: Fakti që persona të infektuar dhe kanë nevojë për kujdes spitalor janë të gjithë mbi 60 vjeç. Komiteti i Ekspertëve propozon zgjatjen e orarit nga 22-23, ndërsa masat e tjera vijojnë që të qëndrojnë në fuqi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here