FOTO/ Armina Mevlani i thotë të tëra: Flokët i laj 2 herë në javë, kur ka evente edhe më shpesh

0
81

Armina Mevlani lan flokët 2 herë në javë. Këtë e ka treguar në ‘instastory’ për ndjekësit e saj. Teksa është pyetur se sa herë në javë i lan flokët, ajo u përgjigj duke thënë se 2 herë, por e gjitha varet nga eventet.

Mundohem 2-3 herë në javë por varet nga eventet (ka raste dhe më shpesh) Më e mira është 2 herë.‘-shkruan ajo në instastory.

Po ju sa herë u lani flokët?

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here