Publikoi kengen e tij me te fundit,po kush eshte detaji qe nxjerr zbuluar Capital T

0
28

Se fundmi Capital T ka lancuar projektin muzikor “Buzeqeshja” ,por ajo qe terhoqi vemendjen dhe u be burim lajmi per te gjitha mediat ishte detaji i kryqit ne klipin e ketij te fundit.

Me pas Capital T ka qene vete ai qe ka reaguar ne rrjetet e tij sociale duke u shprehur se ishte nje gabim gjate editimit te klipit pasi ai vete nder vite e ka perkrahur besimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here