Askush nuk e mposht dot, kjo është rusja që ka thyer me radhë çdo rival (VIDEO)

0
70

Kur vjen puna te forca fizike meshkujt janë ata që dominojnë. Mirëpo, ky nuk është rasti i Irina Gladkaya, rusja e cila ka mposhtur me radhë të gjithë ata që i dolën përballë në Muscle Miami Beach.

Të gjithë të pranishmit u habitën me mënyrën sesi ajo ka arritur që të mposhtë dhe meshkujt më të fuqishëm.

Gladkaya ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundje krahu dhe të gjithë kanë “frikë” kur përballen me të pasi e dinë shumë mirë se çfarë i pret.

Epra, ja që një femër mund të mposhtë një mashkull sado fizik të ketë ai.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here