Pas shumë vitesh bashkë, Salsano Rrapi dhe Erjona Kakeli kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë

0
126

Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një plazh në jug të Shqipërisë.

Partnerja e ka surprizuar Salsanon me një festë për ditëlindje ndërsa të pranishëm ishin të gjithë miqtë e tij. Pas ditëlindjes, të dy kanë bërë shkëmbimin e unazave në praninë e fëmijëve dhe të të gjithë personave të dashur.

Miqtë kanë bërë publike pamjet në rrjete sociale ku duket se si dhëndri dhe nusja kremtojnë dashurinë buzë detit me fustan të bardhë dhe kostum tipik.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here