Noizy humb kontrollin në mes të skenës! I rrëshkasin këmbët dhe rrëzohet mes turmës, truprojat e tërheqin me nxitim

0
44

Këngëtari Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit si ‘Noizy’, ka përjetuar një moment paksa të pakëndshëm nes mes të skenës, teksa ishte duke performuar.

Në një video të shpërndarë nëpër rrjetet sociale, reperi shihet teksa nuk e ka kontrolluar dot veten në skenë dhe është rrëzuar mbi turmën e fansave. Kën qenë trupojat e tij ata që kanë ndërhyrë dhe e kanë rikthyer sërish në skenë Noizyn, sikur të mos kishte ndodhur asgje.

(kle.m./dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here