Braçe revoltohet nga zhurma e ndërtimeve përballë pallatit: Më thanë muzika lejohet deri në 23:00

0
64

Zv/kryeministri Erion Braçe e ka nisur ditën i revoltuar nga zhurma e punimeve në një pallat përballë banesës së tij.

Në një status në rrjetet sociale Braçe ka publikuar video nga pallati përballë duke theksuar se pasi është ankuar, ka marrë si përgjigje që muzika është e lejuar deri në orën 23:00.

“Ora 7.28, e shtunë! Mirëmëngjes. Ashtu është fiks siç e mendoni! I pyeta dhe më thanë: Muzika është e lejuar deri në orën 23:00!”, shkruan ai. m.v/abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here